+48 502 358 434  /  neptunsport@wp.pl

Szkoła pływania Neptun Sport Wrocław – polecana przez kursantów!

Prowadzimy profesjonalną i bezstresową naukę pływania dla dorosłych oraz dzieci we Wrocławiu. Działamy od 2003 roku.
Budujemy sportowe pasje od 2003 roku

Szkoła Pływania Neptun Sport Paweł Kumala

Założyciel naszej szkoły jest trenerem pływania II klasy, instruktorem pływania, oraz nauczycielem wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem, rozległą wiedzą oraz odpowiednim podejściem pedagogicznym.

Lekcje pływania z doświadczonymi instruktorami

schody basen
Pasja pływania

Nasi instruktorzy pływania to osoby, dla których ten sport stanowi prawdziwą pasję. To w połączeniu z doświadczeniem, ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności zawodowych oraz innowacyjnym, autorskim programem nauczania pozwoliło nam stać się jedną z najbardziej cenionych szkół pływania we Wrocławiu. Prowadzimy kursy nauki pływania oraz doskonalenia tej umiejętności dla dzieci powyżej 2 roku życia, dzieci w wieku szkolnym oraz osób dorosłych. Dysponujemy również basenem idealnym do pływania rekreacyjnego oraz zajęć z aqua aerobic niezwykle lubianych szczególnie przez panie. Dodatkowo oferujemy skuteczną rehabilitację w wodzie. A dla naszych małych i nieco starszych podopiecznych corocznie organizujemy półkolonie, letnie kolonie sportowe, obozy zimowe oraz obozy narciarskie.

Chcesz dowiedzieć się więcej! Zadzwoń do nas już dziś i poznaj szczegóły poszczególnych rodzajów zajęć prowadzonych na basenie. Nasi instruktorzy z chęcią przedstawią, jak wygląda rehabilitacja w wodzie czy kurs pływania - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapraszamy!

Pływanie Neptun Sport

Neptunsport logo

Polityka Cookies

© 2022 NEPTUN SPORT. All rights reserved. Realizacja: 3motion