Indywidualne lekcje pływania – zdobądź nowe umiejętności

Dla kogo jest indywidualna nauka pływania?

Indywidualna nauka pływania stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które odczuwają duży lęk przed wodą, mają problemy z koncentracją w większej grupie kursantów oraz dla każdego, kto chce w stosunkowo krótkim czasie znacznie podnieść poziom swoich pływackich umiejętności.

Indywidualna nauka pływania z instruktorami Neptun Sport poprawia zdrowie, kształtuje kondycję, skutecznie rzeźbi sylwetkę, a do tego daje po prostu dużo radości i zadowolenia. A zdobyte w ten sposób umiejętności pozwalają małym i dużym kursantom pokochać wodny świat na całe życie!

W przypadku zainteresowania indywidualnymi lekcjami pływania zapraszamy do rezerwacji miejsc oraz terminów poprzez kontakt telefoniczny.

 

Lekcje pływania dla dzieci i dorosłych

Na lekcje pływania zapraszamy kursantów w każdym wieku – warto podkreślić, że nie są to zajęcia przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Na naukę nigdy nie jest za późno, a doskonalić umiejętności pływackie można zawsze. To nie tylko satysfakcja z nowych osiągnięć lub pokonania lęku przed wodą, ale także niezliczone korzyści zdrowotne. Pływanie relaksuje, poprawia nastrój, pomaga rozluźnić spięte mięśnie i stawy, a także zbawiennie wpływa na sylwetkę. Zapraszamy na grupowe lekcje pływania, które prowadzimy w kameralnych zespołach. Warto wybrać taką formę zdobywania nowych umiejętności lub ich doskonalenie, która najbardziej Ci odpowiada. Niezależnie od tego, czy wybierzesz indywidualną naukę pływania, czy wolisz uczyć się w grupie, możesz liczyć na profesjonalnych, doskonale wykwalifikowanych instruktorów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego uczestnika – do jego możliwości, ograniczeń i ewentualnych obaw związanych z wodą. Zapraszamy na lekcje pływania dzieci i dorosłych.

Jesteś zainteresowany indywidualną nauką pływania? Zapraszamy do rezerwacji miejsc oraz terminów poprzez kontakt telefoniczny.

Cennik zajęć

 • Jedna osoba

  100 zł

  Czas - 45/55 minut

 • Dwie osoby

  180 zł

  Czas - 45/55 minut

 • Trzy osoby

  240 zł

  Czas - 45/55 minut

Galeria zdjęć z naszych zajęć

Nauka pływania nasze zajęcia 1
Nauka pływania nasze zajęcia 2
Nauka pływania nasze zajęcia 3
 • Basen przy ul. Chełmońskiego 43

  Basen przy ul. Chełmońskiego 43

  Mały basen: długość: 15 m, głębokość: 90 cm, 3 tory, temperatura wody 30 stopni Celsjusza

  Duży basen: długość: 25 m, 6 torów o szerokości 250 cm, głębokość: 140 - 180 cm, temperatura wody 28 stopni Celsjusza

 • Basen przy ul. Brucknera 10

  Basen przy ul. Brucknera 10

  Długość: 25 m, tory o szerokości 220 cm, głębokość: 140 - 210 cm, temperatura wody do 28,5 stopna Celsjusza

 • Basen przy ul. Górnickiego 20

  Basen przy ul. Górnickiego 20

  Długość: 25 m, 6 torów o szerokości 250 cm, głębokość:  85 - 180 cm, temperatura wody 29 stopni Celsjusza

Szkolimy na trzech wrocławskich obiektach


Neptunsport logo

© 2022 NEPTUN SPORT. All rights reserved. Realizacja: 3motion