Nauka pływania dla dzieci – zajęcia już dla dwulatków

Pływanie to aktywność, którą można rozpocząć w bardzo młodym wieku. Coraz większą popularnością cieszy się nauka pływania dla dzieci, które w towarzystwie opiekunów mogą oswajać się z wodą już od drugiego roku życia. Dla nieco starszych uczestników przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć, podczas których mogą zdobywać pierwsze umiejętności, a także je doskonalić. Podobnie jak w przypadku nauki pływania dla dorosłych, prowadzimy różne grupy, dlatego możesz dobrać tryb i sposób prowadzenia zajęć, który najbardziej odpowiada Twojemu dziecku.

Możesz zapisać je na ogólny kurs nauki/doskonalenia pływania lub wybrać zajęcia, które kształtują konkretne umiejętności, w tym wypadku pływania określonym stylem. W grafiku zajęć znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

Nauka pływania dla dzieci to doskonały sposób na zadbanie o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojej pociechy, ale także mnóstwo frajdy i radość z aktywnie spędzonego czasu. Im wcześniej kilkulatek oswoi się z wodą, tym łatwiej przyswoi nowe umiejętności i będzie mógł kontynuować aktywność w wybrany przez siebie sposób.


Neptunsport logo

© 2019 NEPTUN SPORT. All rights reserved. Realizacja: 3motion